Kurumsal

PROCONS TÜRİYE ve PROCONS RUSYA FEDERASYONU

İnşaat Şirketleri
 
2003 yılında Moskovada kurulan Procons Türkiye ve Procons Rusya Federasyonu, yedi yılı aşkın bir süredir Rusyada ve diğer ülkelerde inşaat sektöründe hizmet vermektedirler.
 
Procons Türkiye ve Procons Rusya Federasyonu, şirketleri modern dünyanın şartlarına maksimum uyum konusuna her zaman gereken önemi vermişlerdir.
 
Kurulduğu günden bu yana Procons Türkiye ve Procons Rusya Federasyonu bu hedeflerin ve metodların, günün modern şartlarına uymasını sağlamış ve bu sayede tüm Rusyada ve diğer ülkelerde, inşaat sektöründe önemli başarılara imza atmışlardır.
 
Yedi yıl içerisinde Pro-design ve Procons, yapmış olduğu anahtar teslim inşaat işlerinin yanında, mimari ve iç dekorasyon işleriyle bu alanda adından söz ettirmiş ve bu projelerden kazandıkları tecrübeyle inşaat sektöründe önemli noktalara gelmişlerdir.
 
Görevimizi icra ederken her zaman göz önünde bulundurduğumuz hususlar:

  • Müşterilerimizle ve personelimizle uzun süreli ve kalıcı iletişim kurmak.
  • Müşterilerimizin memnuniyetinin ve beklentilerinin üstünde hizmet vermek.
  • Her türlü görüşe açık, yenilikçi ve bir bütünlük ruhu içerisinde olmak.
     
Pro-design ve Procons’un başarısı güvenliğe ve kaliteye verdikleri önemden gelmektedir. Bizim için güvenlik; kalitenin, üretkenliğin ve verimliliğin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu güvenliğin sağlanabilmesi için Pro-design ve Procons, çevre korumasını ve sağlığını gözeten,  profesyonellerden oluşan bir personelle hizmet vermektedir.  

 

ProCons Haberler:

tüm haberler