Şirket Profili

PROCONS TÜRİYE ve PROCONS RUSYA FEDERASYONU

İnşaat Şirketleri
 
2003 yılında Rusya Federasyonun da kurulan Procons Türkiye ve Prokons Rusya Federasyonu, yedi yılı aşkın bir süredir Rusya Federasyonun da ve diğer ülkelerde inşaat sektöründe hizmet vermektedirler.
 
Procons Türkiye ve Prokons Rusya Federasyonu, şirketleri modern dünyanın şartlarına maksimum uyum konusuna her zaman gereken önemi vermişlerdir.
 
Kurulduğu günden bu yana şirketlerimiz bu hedeflerin ve metodların, günün modern şartlarına uymasını sağlamış ve bu sayede tüm Rusya Federasyonun da ve diğer ülkelerde, inşaat sektöründe önemli başarılara imza atmışlardır.
 
Kuruluşundan günümüze kadar  şirketlerimizin, yapmış olduğu anahtar teslim inşaat işlerinin yanında, mimari ve iç dekorasyon işleri ile de adından söz ettirmiştir. Projelerden kazandıkları tecrübeyle inşaat sektöründe önemli noktalara gelmiş bulunmaktadırlar.
 
Yükümlülüklerimizi yerine getirirken öncelikli olarak göz önünde bulundurduğumuz hususlar:
 
  • Müşterilerimizle ve personelimizle uzun süreli ve kalıcı ilişkiler kurmak.
  • Müşteri memnuniyetini esas almak.
  • Yenilikçi, farklı görüşlere açık ve sonuç odaklı çalışmak. 

Şirketlerimizin başarısı kaliteye ve iş güvenliğine verdikleri önemden gelmektedir. Bizim için iş güvenliği; kalitenin, imalatların ve verimliliğin ayrılmaz bir parçasıdır. İş güvenliğinin sağlanabilmesi için şirketlerimiz, çevre sağlığını gözeten,  profesyonellerden oluşan ekiplerle hizmet vermektedir.  
 
Referanslarımız, şirketimizin güvenirliliğinin göstergesi, aynı zamanda kalitemizinde kanıtıdır.

 

ProCons Haberler:

tüm haberler