Tarihçe

PROCONS TÜRİYE ve PROCONS RUSYA FEDERASYONU

Yurtdışı İnşaat sektörü içerisinde kendisine haklı bir yer edinen Procons Türkiye ve Procons Rusya Federasyonu firmaları, Türkiye' deki faaliyetlerinin yanı sıra, 2003 yılından itibaren yurtdışında ( Rusya Federasyonu) taahhüt işleri yaparak birçok projeyi başarı ile tamamlamış olup, yeni projelere imza atmaya devam etmektedir.
 
Şirketlerimiz, kurumsallaşmış yapısı ve gelişmelere hakim, eğitimli, tecrübeli kadrosu ile; alt yapı, üst yapı, restorasyon ve sağlık tesisleri, ulaşım, bina inşaatlarını ana müteahhit olarak, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmetler sunarak başarıyla tamamlamış, üretkenliği ve sürekliliği ilke edinmiştir. Merkez Ofisi İzmir'de olan şirketlerimizin, Moskova da irtibat büroları bulunmaktadır.
 
Procons Türkiye ve Procons Rusya Federasyonu kalite ve güvenirliliğini ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile belgelemiştir. Buna ek olarak iş yaptığımız ülkelerinde kalite belgelerine sahiptir. Kalitemizi daha da yükseltmek ve dünya standartlarında hizmet sunmak amacıyla; gelişmelere hakim, eğitimli, tecrübeli profesyonel kadrolar Procons Türkiye ve Procons Rusya Federasyonu ile  aynı hedefleri paylaşan seçkin uzman ekipler ile çalışmaktayız. Çağın gerektirdiği modern teknolojik bilgi ve yönetim sistemlerini kullanan Şirketlerimiz; Türk Müteahhitliğini uluslararası alanda başarıyla temsil etmekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır.
 
 
 

 

ProCons Haberler:

tüm haberler